Ana Sayfa  |   Kalite  |   Ar&Ge  |   Polistiren  |   PMMA  |   LGP  |   OptikFilmler  |   Prizmatik  |   Hakkımızda   |   İletişim

Polistiren Ürünler
Polistiren difüzörler geçmiş dönemde T5 ve T8 ışık kaynakları için kullanılmış armatür önünde zaman içerisinde sararmasından dolayı yerini PMMA ve Akrilik gibi ürünlere bırakmıştır.  LED ışık kaynağının gelişimesi ile birlikte polistiren ürünlerin tekrar kullanılmaya başlanmasının sebebi ışık dalga boylarındaki farklılık ve mor ötesi(UV) ışınlarına karşı ışık kaynağına karşı korunum elde edilebilmesidir. UV ışınlarına karşı dayanımı olmayan polistiren ürünler LED ile kullanılsa dahi sararma problemi ile karşı karşıya gelebilirler. Sararmanın en büyük sebebi ortamdaki oksijen problemi, yüksek ısı ve nem’ dir.  Satışını gerçekleştirmiş olduğumuz ürünlerde nem ve oksijen problemi ile başa çıkabilmek adına SÜPER UV koruması(Hidrojen ve Oksijen tepkimesi) tüm ürünlerimize uygulanmaktadır. Ürünlere uygulanan testler sonucunda elde edilen raporların tamamı sertifikalandırılmıştır.

Piyasanın en fazla talep göstermiş olduğu %70 ve % 80 geçirgenlikteki ürünler başta olmak üzere %60 , %75, %90 ve %93 gibi ürünleri de stoklarımızda bulundurmaktayız. Ürün plaka kalınlıkları müşterilerimizin talebine göre değişiklik göstermekte olup 1,2mm - 1,5 mm ölçüler standart kalınlıklarımızdır.  Levha ölçüleri 1200x1200 1200x1800 uzunluğa sahiptir. Polistiren led lens yüzeyleri üç katmandan oluşup, hem arka mat hem de ön parlak tarafı ile kullanıma uygundur.

Alttaki tabloda görmüş olduğunuz üzere %58 - 80 geçirgenlik aranındaki difüzörlerde, ışık kaynağının görünmezliği %97' den faha büyüktür. Bu oran %90 geçirgenlikteki lenste %95 pus oranına düşerken, %93 geçirgenlikteki pus oranı %85 dolaylarındadır.
Led difüzörlerimizin tamamı Antistatik özelliğe(Anti-static Treatment) sahip olup toz tutmamaya karşı duyarlıdırlar. Bu özellik sayesinde yüksek geçirgenlikte ürün kullandığınız takdirde, zaman içerisinde plastik lens üzerinde toz birikimi oluşmayıp ürün sürekli aynı geçirgenlik seviyesinde kalacaktır. Bu sebepten dolayı ekstra bir temizliğe de ihtiyaç duyulmayacaktır.
Polistiren ürünlerimiz piyasadaki muadillerinin büyük bir çoğunluğunun erişemediği 650 C sıcaklığa sahip olan Glow Wire Testi başarıyla geçmiş olup sertifikalandırılmıştır.
Polistiren, PMMA, LGP LED Difüzörü
Ekonomik Yüksek Kalitede Led Driver Seçenekleri